Nowości  Medioznawstwo    
 


Medioznawstwo.pl > 1000 stacji radiowych na platformie tuba.FM

2010-05-06 1000 stacji radiowych na platformie tuba.FM

Na platformie tuba.FM działa już ponad 1000 kanałów radiowych, które stworzyli użytkownicy serwisu.

Wśród nich można znaleźć stacje prezentujące popowe klimaty, utwory folkowe, electric blues i disco, a także kanały z przebojami ulubionych wykonawców.

Internauci mogą tworzyć i zapisywać swoje stacje radiowe w odświeżonym serwisie tuba.FM od końca kwietnia 2010 roku.

Tworzenie kanałów umożliwia im specjalna aplikacja "Moja Tuba" - pierwsza tego rodzaju oferta na polskim rynku radiowym, uruchomiona przez Grupę Radiową Agory, która została nagrodzona w kategorii "Innowacyjna zmiana w mediach" w tegorocznym konkursie Media Trendy.

W serwisie tuba.FM można znaleźć też ponad 100 gotowych kanałów radiowych - stacje radiowe tuba.FM (30 kanałów, w tym stacje znane z eteru, tematyczne i autorskie), kanały prezentujące różne gatunki muzyczne oraz kanały "the best of" z piosenkami jednego wykonawcy. Każda ze stacji jest jednocześnie punktem wyjścia do tworzenia kolejnych kanałów radiowych - definicjami stacji są bowiem wykonawcy.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego Medioznawstwo.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o mediach i medioznawstwie za darmo.

Medioznawstwo.pl na serwisach społecznościowych: