Nowości  Medioznawstwo    
 


Medioznawstwo.pl > 200 milionów odpowiedzi na platformie społecznościowej Zapytaj Onet

2012-11-26 200 milionów odpowiedzi na platformie społecznościowej Zapytaj Onet

Właśnie padła 200 milionowa odpowiedź w należącym do Grupy Onet społecznościowy serwisie wymiany wiedzy - Zapytaj.onet.pl.

Jest to miejsce wymiany wiedzy, dzięki któremu każdy może znaleźć odpowiedź na nurtujące go pytanie, a odpowiedzi tworzone są przez samych użytkowników.

"Popularność Zapytaj-a rośnie z każdym dniem i to zarówno w wersji tradycyjnej serwisu jak i w wersji mobilnej. Myślę, że liczby mówią same za siebie." - powiedziała Aleksandra Mroczkowska, junior product manager z działu społeczności w Onecie.

Do dnia dzisiejszego w serwisie Zapytaj.onet.pl:

  • zadano ponad 15 milionów pytań,
  • zarejestrowało się 1 900 000 użytkowników,
  • mniej niż 3 minuty - tyle przeciętnie czeka się na pierwszą odpowiedź,
  • najpopularniejsze kategorie to muzyka i film, w których zadano już 1,6 miliona pytań,
  • napisano już niemal 8 tysięcy poradników,
  • Saphira, taki jest nick najbardziej pomocnego użytkownika, który udzielił już 7 264 odpowiedzi.

Zapytaj.onet.pl jest społecznościowym serwisem wymiany wiedzy. Wg badania Megapanel PBI/Gemius Zapytaj.onet.pl to najpopularniejszy w Polsce serwis typu Q&A odwiedzany miesięcznie przez 4,19 mln użytkowników (RU), którzy dokonują w nim ponad 73 mln odsłon (PV).

Serwis dostępny jest także w wersji mobilnej. Aplikacja "To czy To" jest adresowana przede wszystkim do młodych internautów. Jest niezwykle prosta w użyciu i zawiera podstawowe funkcje zapytania na jeden temat lub dwa tematy. Zapytanie można zilustrować zdjęciem z telefonu.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego Medioznawstwo.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o mediach i medioznawstwie za darmo.

Medioznawstwo.pl na serwisach społecznościowych: