Nowości  Medioznawstwo    
 


Medioznawstwo.pl > Brytyjskie wojsko ma własny kanał telewizyjny Forces TV

2014-07-06 Brytyjskie wojsko ma własny kanał telewizyjny Forces TV

Uruchomiony został nowy darmowy kanał telewizyjny Forces TV.

Przez całą dobę informuje on o brytyjskich siłach zbrojnych.

Kanał Forces TV dostarcza informacji, wydarzeń na żywo i treści na temat wszystkich aspektów działania brytyjskich sił zbrojnych - marynarki wojennej Navy, armii lądowej i sił powietrznych RAF. Uruchomiony został 11 czerwca 2014 roku. Prowadzi go Services Sound and Vision Corporation (SSVC), niezależną organizacja charytatywna pracująca dla brytyjskich wojskowych i ich rodzin. Dodatkowo treści dostarcza Sky i BBC.


Kanał telewizyjny ma także własną stronę Forces.TV

Forces TV dostępny jest za darmo na brytyjskich platformach cyfrowych Sky (kanał 299), Virgin Media (kanał 244) i Freesat (652). Nadawany jest 24 godziny na dobę.

"Jestem pewien że Forces TV zapewnią żywą więź między społeczeństwem i naszymi żołnierzami oraz żołnierkami. Życzę jej wszystkiego najlepszego i sukcesu." - powiedział David Cameron, premier Wielkiej Brytanii.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego Medioznawstwo.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o mediach i medioznawstwie za darmo.

Medioznawstwo.pl na serwisach społecznościowych: