Nowości  Medioznawstwo    
 


Medioznawstwo.pl > Gazeta Wyborcza na telefonach iPhone

2009-06-08 Gazeta Wyborcza na telefonach iPhone

Użytkownicy telefonów iPhone mogą korzystać z bezpłatnej aplikacji "Wyborcza na iPhone", umożliwiającej przeglądanie tekstów z najnowszego wydania gazety.

To pierwsza tego typu aplikacja w Polsce. Według Agory w ciągu dwóch dni od premiery stała się najpopularniejszym darmowym programem na Google App Store dla telefonu iPhone w Polsce.

Aplikacja "Wyborcza na iPhone" została przygotowana specjalnie dla czytelników "Gazety". Korzystanie z niej jest łatwe i wygodne dzięki przejrzystemu podziałowi treści na kategorie tematyczne:

  • Komentarze,
  • Kraj,
  • Świat,
  • Gospodarka,
  • Kultura,
  • Sport.

Czytelnik, któremu zależy na szybkim zapoznaniu się z najistotniejszymi wiadomościami, może skorzystać z kategorii Najważniejsze, w której znajdzie kluczowe informacje dnia wybrane przez redakcję.

"Naszym głównym celem było zaoferowanie czytelnikom wygodnego czytnika artykułów z 'Gazety Wyborczej' i serwisu Wyborcza.pl w wersji mobilnej. To pierwsza wersja programu - planujemy kolejne. Czekamy na uwagi ze strony czytelników oraz sugestie, co powinno się znaleźć w następnej wersji." - powiedział Robert Ścisłowski, który kierował projektem Wyborcza na iPhone.

Program Wyborcza na iPhone umożliwia automatyczne zapisywanie tekstów w pamięci telefonu. Dzięki temu użytkownik może zaktualizować telefon np. w domu za pomocą lokalnej sieci bezprzewodowej, a następnie przeglądać teksty (np. w pociągu, metrze, autobusie czy samolocie) bez konieczności pobierania danych przez sieć komórkową.

Dostępna jest także funkcja pobierania najnowszych tekstów w dowolnym momencie, na życzenie użytkownika.

Przy instalacji i w trakcie korzystania z aplikacji nie są naliczane opłaty za dostęp do artykułów.

Do uruchomienia programu wymagany jest telefon iPhone lub odtwarzacz iPod Touch.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego Medioznawstwo.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o mediach i medioznawstwie za darmo.

Medioznawstwo.pl na serwisach społecznościowych: