Nowości  Medioznawstwo    
 


Medioznawstwo.pl > Książka telefoniczna z USA za darmo przez Skype

2007-08-07 Książka telefoniczna z USA za darmo przez Skype

Jingle Networks, operator amerykańskiej książki telefonicznej 1-800-FREE411, udostępnił za darmo użytkownikom Skype swoją usługę wyszukiwania i dostępu do danych kontaktowych firm, urzędów i osób w Stanach Zjednoczonych.

Dzięki temu dzwoniący nie muszą łączyć się z amerykańskimi numerami informacji 411, które są płatne i pobierają od 0,75 do 3,49 dolara za połączenie.

"Skype jest zachwycone mogąc współpracować z Jingle Networks oraz mogąc dostarczyć nową usługę dającą użytkownikom dużo oszczędności. Nasi użytkownicy przyzwyczaili się do darmowych rozmów przez Skype, a teraz dzięki usłudze 1-800-FREE411 możemy także im dostarczyć w prosty sposób darmowy dostęp do książki telefonicznej." - powiedział Scott Miller, dyrektor rozwoju w firmie Skype.

Aby móc korzystać z usługi 1-800-FREE411 wystarczy:

  • do listy kontaktów Skype ręcznie dodać użytkownika "Free411USA",
  • kliknąć w ten link, aby automatycznie dodać "Free411USA" do listy kontaktów programu Skype.

Po połączeniu się poprzez Skype z "Free411USA" użytkownik korzystać może z usługi dzięki rozpoznawaniu głosu. Aby usługa mogła być darmowa, na początku rozmowy emitowana jest także kilkusekundowa reklama.

Wyszukane przez usługę numery na tradycyjne telefony dostarczane są użytkownikowi jako powiadomienia Skype (tzw. alert).

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego Medioznawstwo.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o mediach i medioznawstwie za darmo.

Medioznawstwo.pl na serwisach społecznościowych: