Nowości  Medioznawstwo    
 


Medioznawstwo.pl > Ponad 700 tys. osób słucha codziennie Radia TOK FM

2016-02-17 Ponad 700 tys. osób słucha codziennie Radia TOK FM

Należąca do Agory stacja radiowa TOK FM odnotowała ostatnio rekordowe wyniki słuchalności.

Z najnowszego raportu Radio Track, przygotowanego przez MillwardBrown SMG/KRC, wynika, że należąca do Agory stacja radiowa Radia TOK FM odnotowała ostatnio rekordowe wyniki słuchalności (źródło danych: badanie Radio Track, MillwardBrown SMG/KRC, listopad 2015 - styczeń 2016, wszystkie dni).


Logo Radia TOK FM

W okresie listopad 2015 - styczeń 2016 roku - jej udział w czasie słuchania wyniósł 1,8%, zasięg dzienny - 2,3%, a zasięg tygodniowy - 8,2%.

"Radio TOK FM to coraz mocniejsza marka na rynku radiowym i w gronie mediów informacyjnych w Polsce. Historyczny rekord stacji pod względem słuchalności to zasługa zaangażowanej pracy całego zespołu TOK FM, który pod kierownictwem Kamili Ceran od czterech lat tworzy świetny, unikalny program. Każdego tygodnia 2 mln 480 tys. Polaków słucha Radia TOK FM, potwierdzając, że jest to dla nich pierwsze radio informacyjne." - powiedział Adam Fijałkowski, wiceprezes Grupy Radiowej Agory.

Radio TOK FM to pierwsze radio informacyjne w Polsce, które nadaje obecnie w 19 miastach. Przyciąga słuchaczy audycjami, podejmowanymi tematami i zaangażowaniem w sprawy publiczne. Programów stacji można też słuchać dzięki aplikacji Radia TOK FM dostępnej na urządzeniach z systemem iOS, Android i Windows 8.

Uzupełnieniem oferty Radia TOK FM jest portal informacyjny Tokfm.pl.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego Medioznawstwo.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o mediach i medioznawstwie za darmo.

Medioznawstwo.pl na serwisach społecznościowych: