Nowości  Medioznawstwo    
 


Medioznawstwo.pl > Radio Szczecin.fm na telefonach iPhone i tabletach iPad

2010-06-01 Radio Szczecin.fm na telefonach iPhone i tabletach iPad

Rozgłośnia Szczecin.fm stworzyła aplikację dla użytkowników telefonów iPhone i odtwarzaczy iPod dedykowaną Szczecinowi.

Szczecin.fm to miejski projekt Polskiego Radia Szczecin, nadający na obszarze aglomeracji szczecińskiej. Targetem stacji jest młody, wykształcony, ambitny życiowo słuchacz o wyrobionym guście muzycznym.

"Charakter słuchaczy Szczecin.fm pokrywa się z obrazem posiadaczy produktów Apple. W naturalny sposób chcieliśmy więc poszerzyć grono naszych odbiorców o posiadaczy coraz popularniejszych w kraju wyrobów tej marki. Staramy się być na bieżąco z trendami panującymi na rynku nowoczesnych mediów." - powiedział Mariusz Grab, prezes Radia Szczecin.

Oprócz możliwości słuchania radia oferuje także dostęp do katalogu audycji, informacji na temat ich autorów oraz listy aktualnych wydarzeń kulturalnych.

"Nasz wspólny produkt jest również kolejnym elementem budowania multimedialnej tożsamości Szczecina. Dzięki niemu możemy na bieżąco śledzić rytm miasta i to, w tym jego przyjemnym, rozrywkowym charakterze." - dodał Mariusz Grab.

Darmowy program można pobrać na stronie Apple App Store.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego Medioznawstwo.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o mediach i medioznawstwie za darmo.

Medioznawstwo.pl na serwisach społecznościowych: