Nowości  Medioznawstwo    
 


Medioznawstwo.pl > Radio ZET ma nowy player

2019-10-10 Radio ZET ma nowy player

Radio ZET zmieniło swój internetowy odtwarzacz.

Player Radio ZET to podstrona internetowa radia, która umożliwia słuchanie radia na żywo. Player dostępny jest w subdomenie player.radiozet.pl.

Player oprócz słuchania na żywo daje także dostęp do zapisanych programów. Podcasty można wyszukiwać określając nazwisko prowadzących, nazwę programu czy temat nagrania.

Słuchacze mogą także teraz dowiedzieć się, co jest grane aktualnie na antenach innych stacji radiowych z Grupy Eurozet, a następnie przejść do stron ich playerów.

Dostępne są kanały muzyczne, czyli swego rodzaju playlisty, takich jak Radio ZET Dance, radio ZET Party, Radio ZET Love czy Radio ZET Latino.

Filtry playera pomagają odnaleźć pożądane treści audio. Można wybrać także ulubiony kolor playera.

"Radio zawsze było i będzie ważną część portalu Radiozet.pl, a nowa odsłona playera jest wynikiem konsekwentnej realizacji naszej strategii zakładającej synergię między obszarami: online i onair. Dzięki nowemu playerowi użytkownicy będą mieli jeszcze łatwiejszy dostęp do radia na żywo, swoich ulubionych kanałów muzycznych oraz unikalnego contentu audio w postaci podcastów. Jestem pewien, że player online Radia Zet wzmocnieni wizerunek marki, przypadnie do gustu wiernym słuchaczom, jak również pomoże pozyskać nowych użytkowników radia." - powiedział Tomasz Sofuł, dyrektor działu online Grupy Eurozet.

Podserwis z playerem został zaprojektowany zgodnie z filozofią mobile first w technologii responsywnej tak, aby użytkownicy mogli z niego korzystać w równie wygodny sposób zarówno na desktopie, tablecie, jak i smartfonie.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego Medioznawstwo.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o mediach i medioznawstwie za darmo.

Medioznawstwo.pl na serwisach społecznościowych: