Nowości  Medioznawstwo    
 


Medioznawstwo.pl > Skype i MySpace partnerami

2007-10-16 Skype i MySpace partnerami

MySpace, największy serwis społecznościowy, ogłosił dzisiaj zacieśnienie współpracy z systemem telefonii internetowej Skype.

Dzięki współpracy 110 mln użytkowników MySpace będzie miało możliwość dostępu do Skype poprzez narzędzia umieszczone bezpośrednio w profilu użytkownika.

"Skype ma... ogromną bazę międzynarodowych użytkowników i jesteśmy podekscytowani połączeniem z naszą istniejącą już społecznością." - powiedział Chris DeWolfe, współzałożyciel i prezes MySpace.

"Z perspektywy strategicznej jest to bardzo dobre połączenie. Obydwie firmy chcą zdobyć więcej użytkowników." - powiedział Michael Van Swaaij, tymczasowy prezes Skype.

Szczegóły finansowe współpracy nie zostały ujawnione. Wiadomo jednak, że MySpace będzie miał procentowy udział w opłatach, jakie użytkownicy portalu społecznościowego będą ponosili korzystając ze Skype.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego Medioznawstwo.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o mediach i medioznawstwie za darmo.

Medioznawstwo.pl na serwisach społecznościowych: